Крісло Admiral
Крісло Moris
Крісло Senator New
Крісло Senator
Крісло Senator II
Крісло Chester
Крісло Morgan
Крісло Evans

Стільці та крісла

Стільці та крісла - невід'ємні елементи організації робочого простору, як домашніх кабінетів так і офісних просторів. Комфортна та грамотно підібрана за стилем мебель, виконана з матеріалів високої якості, незмінно підкреслює статус власника кабінету і справить враження на його відвідувачів.

В каталозі меблевої компанії Merx представлений чудовий асортимент стільців і крісел, де без зусиль вдасться знайти саме ту модель, яка буде в повній мірі відповідати всім побажанням і вимогам.

Моделі Senator II, Senator New, Admiral і Moris припадуть до душі цінителям солідної і респектабельної обстановки кабінету, тим, хто цінує безкомпромісну якість і ексклюзивне дизайнерське оформлення.

Респектабельність, вишуканість і комфорт до найдрібніших деталей - так можна охарактеризувати представлені моделі Chester. Кожна з них - витвір мистецтва, яка підкреслить імідж і бездоганний смак свого власника.

Тим, чий стиль оформлення робочого простору можна охарактеризувати, як сучасний, демократичний і легкий, варто придивитися до таких актуальних, ергономічним і функціональних рішень, як моделі Morgan.

Розгорнути
Стільці та крісла
Нужна мебель с
индивидуальными
размерами?

Прорахувати індивідуальний проєкт

Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних

Контакти

    +38 (044) 492 69 59
м. Київ, вул. Солом'янська, 1, Центр меблів MERX
Form sent successfully!
Ви згодні з умовами обробки персональних даних