Конференц-стіл Boss
Конференц-стіл Neapolis
Конференц-стіл Online
Конференц-стіл Orfey
Конференц-стіл Planet
Конференц-стіл Prestige
Конференц-стіл Senator
Конференц-стіл Smart
Конференц-стіл Space
Конференц-стіл Transformer
Конференц-стіл Zeus
Хіт
Конференц-стіл Boss
Хіт
Конференц-стіл Neapolis
Хіт
Конференц-стіл Online
Хіт
Конференц-стіл Orfey
Хіт
Конференц-стіл Planet
Хіт
Конференц-стіл Prestige
Хіт
Конференц-стіл Senator
Хіт
Конференц-стіл Smart
Хіт
Конференц-стіл Space
Хіт
Конференц-стіл Transformer
Хіт
Конференц-стіл Zeus
1/11
11

Столи для конференц-залів

Кімната для проведення нарад, переговорів і зустрічей з діловими партнерами - невід'ємна частина офісів, бізнес-центрів і готельних комплексів. Ключовим елементом обстановки цього приміщення, безумовно, є зручний і підкреслює статус компанії стіл для конференцій.

Як грамотно купити конференц стіл?

Щоб не помилитися з вибором, і придбати по-справжньому вдалу модель, керуватися такими критеріями:

Передбачуване число учасників заходів

Якщо кількість осіб досить велике, а стіл для конференцій має компактну стільницю, то це створить людям певні незручності. Постійні торкання один до одного і відсутність можливості налагодити візуальний контакт неминуче спричинять за собою певний накал обстановки.

Статус запрошених персон

Якщо рівень достатку учасників заходу високий, а конференц стіл не відрізняється гарною якістю і це впадає в очі, то подібна обстановка здатна відлякати потенційних партнерів, і відбити у них бажання вести спільну діяльність.

Якщо ж необхідний стіл для конференцій для проведення внутрішніх нарад з співробітниками компанії, то навпаки, немає потреби купувати ексклюзивну модель з унікальних сортів деревини, з різьбленням або інкрустацією. У подібній ситуації розумніше купити стіл для конференцій бюджетної ціни - це створить для колег комфортну і невимушену обстановку.

Габарити, конфігурація, форма

Стіл для конференцій, купити який вирішено в кімнату для переговорів, повинен вибиратися і з урахуванням площі приміщення. Щоб учасники мали можливість вільно переміщатися, сідати або вставати, необхідно розрахувати відстань між стіною і краєм меблів. Оптимально, щоб вільний простір становило 1-1,3 метра.

На окрему увагу заслуговує і площа стільниці. Її розмір повинен бути таким, щоб на кожну людину припадало не менше сімдесяти сантиметрів ширини. Що стосується глибини стільниці, то в разі, якщо учасників планується розсадити одним суцільним рядом, цей параметр повинен бути не менше 65-70 см, якщо ж розсадження буде здійснюватися по обидва боки столу - від 90 см і більше.

Часто, найбільш оптимальним рішенням стане купити розкладний конференц стіл. У таких моделях є можливість змінювати розміри і конфігурацію меблів, в залежності від кількості запрошених учасників і формату заходу.

За формою розрізняють овальні / круглі, квадратні / прямокутні, Т і U-подібні столи для проведення конференцій.

Колір, текстура, загальна стилістика

Яким би якісним і продуманим до дрібниць не був конференц стіл, якщо він не вписується в інтер'єрний стиль переговорної кімнати, не поєднується з присутніми в ній елементами обстановки, такий варіант не можна вважати вдалим. У більшості випадків, покупці віддають перевагу лаконічним і стильним моделям, оформленим в спокійних тонах з текстурою під натуральне дерево. Така обстановка створює відмінну робочу обстановку і налаштовує на плідну співпрацю.

Столи для конференцій від Merx

Асортимент конференц столів від Merx вражає своєю різноманітністю: в каталозі представлений великий ряд моделей, серед яких без праці вдасться підібрати рішення, що відповідає всім висунутим до нього вимогам:

  • призначення;
  • стиль оформлення;
  • розміри, форма і конфігурація;
  • якість матеріалів;
  • ціна.

Так, якщо потрібен просторий розкішний стіл для конференцій з великою кількістю учасників, - варто звернути увагу на модель ZEUS. У ній дивним чином поєднується елегантність ліній, легкість і вражаючі розміри. Меблі є зразком продуманої до дрібниць модульною системою, що дозволяє організовувати і проводити конференція в складі від чотирьох до сотні учасників.

Столи серії ONLINE - ідеальне рішення для тих, хто понад усе цінує в офісних меблів поєднання функціональності, ергономічності і сучасних дизайнерських рішень

«Родзинка» конференц-столу SENATOR - декорування його поверхні вставками з натуральної шкіри, що підкреслює благородство і індивідуальність цього практичного і високоякісної моделі.

Ще один яскравий і затребуваний зразок від Merx - столи серії ORFEY. Вони, без перебільшення, є досконалістю Нео конструктивізму, які своїми лаконічними формами і пом'якшеними кутами тонко підкреслюють бездоганність смаку свого власника.

Розгорнути
Столи для конференц-залів
Нужна мебель с
индивидуальными
размерами?

Прорахувати індивідуальний проєкт

Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних

Контакти

    +38 (044) 492 69 59
м. Київ, вул. Солом'янська, 1, Центр меблів MERX
Form sent successfully!
Ви згодні з умовами обробки персональних даних