Гарантія

Уся продукція сертифікована, відповідає ГОСТу 16371-93, 19917-93, та знаходиться на гарантії. На офісні меблі виробництва MERX (для громадських приміщень) вона становить 18 місяців, на меблі для сидіння і лежання – 12 місяців з моменту передачі меблів покупцеві.


Цілісність і комплектація меблів перевіряється безпосередньо в точці самовивозу (магазин, склад). У разі доставки – при отриманні замовлення.


Гарантійне обслуговування здійснюється тільки за умови пред'явлення Покупцем належним чином заповненого Паспорту та документів, що підтверджують покупку меблів у салонах ТОВ «Меркс Інтеріо» або уповноважених представників.


Гарантія поширюється на офісні меблі виробництва ТОВ «Меркс Інтеріо» і полягає в безкоштовному ремонті та заміні виробів неналежної якості на ті, що відповідають стандартам якості Продавця.


Гарантійне обслуговування не передбачає технічного обслуговування. Наприклад, регулювання механізмів трансформації або інших деталей. Замінені браковані деталі залишаються у власності Виробника.


Ні в якому разі Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, пов'язані з використанням офісних меблів.


Процедура гарантійного обслуговування

 

Будь-який дефект або невідповідність виробу, виявлені в період гарантійного терміну, пред'являється актом рекламації.


Оформлений акт рекламації покупець направляє на адресу авторизованого продавця, у якого цей товар був придбаний.


У гарантійному обслуговуванні буде відмовлено в разі:

• недотримання «Інструкції з експлуатації офісних меблів*»;
• якщо дефект виявлений у результаті неправильного транспортування (у разі, коли транспортування проводилося Покупцем);
• претензії щодо розшарування деталей меблів, зміни їх кольору та форми, при наявності слідів дії високої температури;
• продавець не приймає претензій по дефектам, що виникли в результаті хімічного або механічного впливу;
• дефектів, що з'явилися в результаті неправильного використання неякісних засобів по догляду за меблями;
• природного зносу деталей оздоблення та інших виробів з обмеженим терміном експлуатації;
• зміни конструкції, ремонту або демонтажу меблів, якщо вони були зроблені не фахівцями ТОВ «Меркс Інтеріо» або його уповноваженими представниками, а саме (але не включно): була зроблена переробка меблів, установка нових деталей або механізмів, інших комплектуючих, придбаних не у Продавця;
• стихійних явищ, нещасних випадків.


Важливо! Щоб уникнути непередбачених поломок, використовуйте меблі тільки за їхнім функціональним призначенням, з дотриманням усіх правил експлуатації. В іншому випадку (перевищення вантажопідйомності меблів, змін в їхній конструкції і т. і.), гарантія діяти не буде.

 

*ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОФІСНИХ МЕБЛІВ

1. Для запобігання розшарування та деформації матеріалів, зберігання й експлуатація набору офісних меблів повинні відбуватися в приміщенні  при температурі не нижче +5 С° і не вище +25 С° при відносній вологості  від 45% до 70%.

2. Не слід допускати прямого попадання сонячного проміння на меблеві вироби. Тривалий вплив сонячних променів може призвести до порушення структурних характеристик та кольору окремих ділянок меблів.

3. Меблеві вироби повинні бути розташовані не ближче ніж 1 метр від джерел тепла. Тривалий вплив цього фактору може призвести до передчасного старіння або пошкодження (руйнування) поверхонь меблів.

4. Меблі слід використовувати за призначенням, згідно з їх конструкцією. Не слід допускати навантаження на елементи меблів. Максимально допустимі навантаження зазначені в ГОСТі 16371-93, 19917-93.

5. При експлуатації висувних елементів та механізмів трансформації не допускати надмірних зусиль для відкривання-закривання, потрапляння сторонніх предметів у механізми.

6. Для вологої чистки меблів слід використовувати м'яку тканину або змочену й добре вижату замшу. Завжди ретельно висушуйте (протирайте сухою тканиною) зволожені ділянки після закінчення чистки.

7. Не слід допускати вкривання меблів великим шаром пилу. Для запобігання цього треба використовувати засоби для догляду за дерев'яними меблями та меблями з ДСП та МДФ (бажано на основі бджолиного воску).

8. При виведенні жирових плям, слідів від пальців, соку, кави та чаю необхідно використовувати засоби для миття на основі мила.

9. Не слід проводити по поверхні меблів, і не слід ударяти їх гострими (ріжучими) або важкими твердими предметами, писати ручками, олівцями на одинарних аркушах паперу без підкладки під аркуш щільного аркуша паперу (картону, іншої щільної плоскої основи), ставити портфелі з гострими кромками,  металевими куточками й так далі. Це може призвести до появи на поверхні білястих подряпин, вибоїн і слідів  від ручки, олівця, портфеля або інших більш твердих предметів.  Облицювальні матеріали та нанесене лакофарбове покриття не є удароміцними матеріалами. Для захисту поверхонь робочих столів необхідно застосовувати шкіряні бювари.

10. Доставка повинна відбуватися транспортними засобами, які пристосовані для таких цілей.

11. При установці та модернізації меблів необхідно користуватися послугами та консультаціями Виробника або його уповноважених представників.

12. При виявленні будь-яких дефектів слід негайно повідомити Продавця та припинити користуватися меблями до отримання від Продавця інструкцій.

 

Контакти

    +38 (044) 492 69 59
м. Київ, вул. Солом'янська, 1, Центр меблів MERX
Form sent successfully!
Ви згодні з умовами обробки персональних даних