Серія меблів Milano
Серія меблів Labyrinth

Зони відпочинку та переговорів

Організація офісного простору - завдання, грамотне рішення якого включає в себе ретельне продумування не тільки обстановки робочих зон, а й призначених для проведення переговорів, прийому відвідувачів, відпочинку і т.д.

На особливу увагу заслуговує оформлення офісних приміщень, де планується приймати відвідувачів - потенційних ділових партнерів, клієнтів, майбутніх співробітників.

Далеко не завжди наявні в офісі композиції зі столів і стільців підходять для комфортного проведення переговорів, відпочинку або розмов в невимушеній обстановці.

У каталозі компанії Merx представлені меблеві серії, здатні блискуче впоратися з поставленим завданням.

Лінійка Milano - меблі, виконана з матеріалів високої якості, оснащена елементами для візуальної та звукової ізоляції - високими боковинами і спинкою. «Родзинкою» цієї моделі виступає такий кут нахилу нижньої частини спинки, який забезпечить максимальний комфорт під час тривалої роботи або відпочинку.

Серія меблів Labyrinth - продумане до дрібниць рішення для організації естетичних і зручних зон відпочинку і очікування в громадських місцях. Конструкція включає в себе вісім різних за розміром і формою модулів, які з'єднуються між собою, що дозволяє легко і оперативно створювати безліч різних комбінацій, кожен раз привносячи в інтер'єр щось нове.

Ще одне гідне рішення для облаштування стильної лаунж-зони - серія меблів Sitbox.

Розгорнути
Зони відпочинку та переговорів
Нужна мебель с
индивидуальными
размерами?

Прорахувати індивідуальний проєкт

Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних

Контакти

    +38 (044) 492 69 59
м. Київ, вул. Солом'янська, 1, Центр меблів MERX
Form sent successfully!
Ви згодні з умовами обробки персональних даних