Диван Morgan
Диван Martin
Диван Atlantic NEW
Диван Twist
Диван Braun
Диван Style
Диван Bali
Диван Richard
Диван Chester
Диван Nikson
Диван Argo

Офісний диван

Перше враження потенційних партнерів, клієнтів або майбутніх співробітників про компанію, вперше переступили поріг її офісу, формується на основі оформлення простору в цілому і респектабельності, зручності меблів зокрема. У сучасному світі елементами меблювання виступають не тільки звичні всім столи і стільці, але і зручні м'які меблі.

Критерії вибору

Важливо, щоб офісні меблі меблі: дивани, крісла - не тільки виглядала презентабельно але і володіла відмінними експлуатаційними характеристиками. Її завдання - продемонструвати відвідувачам гостинність компанії і дозволити зручно влаштуватися.

Ні в якому разі не варто недооцінювати важливість грамотного вибору м'яких меблів для офісу, адже саме вона, в великій мірі, сприяє тому, щоб справити на відвідувачів бажане враження, підкреслити статус і добробут фірми.

Кому варто купити

Офісний диван - потрібне придбання, що має універсальне застосування. Грамотно підібраний під корпоративний стиль, він може взяти на себе одну з безлічі функцій:

  • зона для якісного відпочинку співробітників протягом робочого дня;
  • зона для проведення переговорів в неформальній обстановці;
  • місце розташування гостей.

Ще одна вдала ідея для застосування - зонування простору. Так, наприклад, його часто розташовують в центрі холу, щоб візуально відокремити вхідну зону від зони очікування. За бажанням керівництва, диван для офісу може бути доповнений журнальним столиком або кріслами.

Як вибрати

Щоб купити диван в офіс, який в повній мірі виправдає всі покладені на нього очікування, важливо чітко визначити місце його установки. Моделі для відпочинку співробітників, в кабінет керівника або для прийому відвідувачів у приймальні - вироби з абсолютно різними характеристиками.

  • Якщо необхідно купити меблі для облаштування зони рецепції, то пріоритетними критеріями виступають естетика, доглянутий зовнішній вигляд і міцність конструкції. В даному випадку вона вибирається з тим розрахунком, щоб її оббивка витримувала часті чистки, була немаркою, але при цьому виглядала солідно і презентабельно.
  • Вибираючи офісний диван для розміщення в кабінет директора, слід керуватися зовсім іншими принципами. Ключовий в даному випадку критерій - респектабельний зовнішній вигляд. М'які меблі повинні бути по-справжньому зручною, асоціюватися з успіхом і процвітанням, і підкреслювати статус компанії. До кабінету керівника найчастіше встановлюють меблі з оббивкою з натуральної шкіри.
  • Офісний диван для зони відпочинку співробітників компанії не потребує вишуканому зовнішньому оформленні. В даному випадку це не першочергово. Набагато важливіше, щоб м'які меблі відрізнялася продуманою ергономікою і зручністю посадки, адже головне завдання, яке на неї покладається, - надати умови для відновлення працездатності співробітників. При покупці меблів не варто економити на якості їх експлуатаційних характеристик.

Стилі офісних диванів від Merx

Якісний диван для офісу, ціна якого повністю відповідає заявленим характеристикам, - розумне вкладення грошей, інвестиція в імідж компанії, її статус і правильне сприйняття клієнтами.

В каталозі Merx, експерта з виробництва меблів, представлений розкішний асортимент моделей офісних диванів для різних зон, здатний задовольнити абсолютно будь-які смакові стягнення.

Так, наприклад, прихильники вічної класики гідно оцінять моделі Richard та Chester. Такий офісний диван зробить акцент на статус і респектабельності компанії.

Людям, які віддають перевагу моделям, витриманим в сучасному стилі припадуть до душі такі офісні дивани, як Twist, Atlantic New і Style. Вони настільки універсальні, що гармонійно впишуться в будь-який інтер'єрний стиль.

Якщо хочеться задати особливий тон обстановці приймальні або кабінету, то хорошим вибором стане модель Braun, в силуеті якої чітко уловлюються нотки модерну.
Мрієте про строгому діловому стилі? Варто придивитися до дивану Morgan.

Не хочеться готових рішень? Для тих, хто прагне до унікальності, у Merx є особлива пропозиція - можливість замовити виготовлення меблевих конструкцій за індивідуальним проектом.

Офісні меблі: дивани, крісла, куточки від Меркс - рішення, в якому поєднуються естетика, бездоганна якість, комфорт і функціональність.

Розгорнути
Офісний диван
Нужна мебель с
индивидуальными
размерами?

Прорахувати індивідуальний проєкт

Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних

Контакти

    +38 (044) 492 69 59
м. Київ, вул. Солом'янська, 1, Центр меблів MERX
Form sent successfully!
Ви згодні з умовами обробки персональних даних