Кабінет Space
Кабінет Sydney
Кабінет Planet
Кабінет Zeus
Кабінет Eney
Кабінет Boss
Кабінет Orfey
Кабінет Prestige
Кабінет Senator
Кабінет Neapolis
Хіт
Кабінет Space
Хіт
Кабінет Sydney
Хіт
Кабінет Planet
Хіт
Кабінет Zeus
Хіт
Кабінет Eney
Хіт
Кабінет Boss
Виконаний з високоякісних матеріалів, естетично привабливий і максимально функціональний кабінет Boss задасть діловий тон всьому інтер'єру.
Хіт
Кабінет Orfey
Хіт
Кабінет Prestige
Хіт
Кабінет Senator
Хіт
Кабінет Neapolis
1/10
10

Кабінети керівника

Особливе місце в офісі будь-якої компанії, що виконує крім свого прямого призначення і ряд інших, не менш важливих функцій – кабінет керівника.

Перш за все, він є своєрідною «візитною карткою» організації, по якій відвідувачі складають уявлення про респектабельність фірми, про її підхід до вирішення ділових питань і виконання взятих зобов'язань. І, безумовно, меблі для керівника зобов'язані в повній мірі відповідати займаному власником кабінету положенню та статусу.

Кабінет директора – це місце, з якого найчастіше починається знайомство з компанією потенційних партнерів, співробітників і клієнтів. Як театр починається з вішалки, так і офіс компанії - з кабінету керівника.

Резюмуючи вище сказане, можна з упевненістю стверджувати, що правильно підібрані меблі для кабінету керівника - це безумовний плюс, як для того, хто очолює компанію, так і для організації.

Меблі для кабінету директора - критерії вибору

Як правило, кабінет керівника складається з кількох зон: безпосередньо робочого місця начальника, приймальні та зони для переговорів, яка може бути поєднана з зоною відпочинку.

Перш, ніж купити меблі в кабінет керівника, важливо переконатися, що вони відповідають трьом основним вимогам:

Респектабельність

Як уже згадувалося вище, кабінет директора - місце, на підставі візуальної оцінки якого потенційні партнери і клієнти формують перше і часто саме головне, враження про компанію в цілому. Безумовно, на меблі покладається одна з ключових ролей в загальній оцінці інтер'єру і саме тому дуже важливо, щоб вони відповідали іміджу компанії і висловлювали її корпоративний стиль.

Функціональність і зручність

Оцінюючи естетичні якості меблів для кабінету керівника, не варто забувати і про те, що вони повинні відповідати тим практичним і функціональним характеристикам, які на них покладаються. Так, в своєму кабінеті директор працює з документацією (відповідно повинні бути передбачені і місця для її зберігання) і за комп'ютером, приймає відвідувачів, проводить зустрічі і наради зі співробітниками. Все це повинно бути враховано при виборі меблів, щоб під час усіх цих робочих процесів господар кабінету і його гості відчували себе комфортно.

Бездоганна якість

Ні у кого не виникне сумнівів, що візуально презентабельні і солідні меблі, в разі якщо вони низької якості, в один момент зруйнують весь створений імідж. Якість матеріалів, комплектуючих і фурнітури, з яких виготовлені меблі, безпосередньо впливають на термін їх служби.

Бездоганні за своїми якісними характеристиками офісні меблі для керівника не можуть коштувати дешево, але їх ціна в даному випадку абсолютно виправдана, оскільки може розглядатися як розумна інвестиція в імідж компанії.

Який він, ідеальний кабінет керівника?

Крім вище перерахованих розумних критеріїв за вибором меблів в кабінет директора, не можна не брати до уваги і загальний корпоративний стиль компанії, в якому витримано офісний простір в цілому, її позиціонування себе і імідж.

На щастя, асортимент меблевих конструкцій, представлений на сучасному ринку в самому різному ціновому діапазоні, дозволяє задовольнити абсолютно будь-які смакові стягнення і вимоги по функціональності.

"MERX" - меблевий концерн, що займає одну з лідируючих позицій на українському меблевому ринку, за плечима якого понад двадцять п'ять років успішного досвіду, бездоганна якість продукції і доступні ціни.

Так, зразком практичних і високотехнологічних рішень виступають меблеві серії IQ, Dinn і Online. Кожна лінія налічує безліч продуманих до дрібниць елементів для організації функціональних, комфортних та естетичних робочих місць співробітників і зони керівника. Представлені в каталозі рішення розроблені спеціально для відкритих офісних просторів ( «open space») і дозволяють оформити в єдиному стилі приміщення будь-якої конфігурації і площі.

Для тих керівників, які віддають перевагу окремому кабінету, представлені меблеві серії Planet, Boss, Zeus, Prestige. Кожна з них - зразок балансу естетики, функціональності і зручності, і виступає ідеальним рішенням для створення бажаної атмосфери і акценту на іміджі компанії.

Меблі від "MERX" - розумне рішення і тоді, коли ставиться мета облаштувати кабінет керівника, не вдаючись до готових рішень. В каталозі виробника представлений розкішний асортимент окремих позицій (офісні столи, крісла, стільці, елементи м'яких меблів і т.д.), які вдасться оригінально скомбінувати між собою, але також є можливість замовити індивідуальний проект по організації офісного простору.

Розгорнути
Кабінети керівника
Нужна мебель с
индивидуальными
размерами?

Прорахувати індивідуальний проєкт

Дякуємо! Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
Ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних

Контакти

    +38 (044) 492 69 59
м. Київ, вул. Солом'янська, 1, Центр меблів MERX
Form sent successfully!
Ви згодні з умовами обробки персональних даних