Кутові столи для офісу

Кутові столи в інтер'єрі офісу

 

Кутовий стіл в інтер'єрі офісу – це зручно, функціонально, красиво. Стверджують всі, хто купили таку модель. Запитаєте, у чому полягає перевага перед іншими формами? Відповідаємо.

 

 • Кутові столи для офісу ергономічні. Усе необхідне знаходиться на відстані витягнутої руки. Плюс широка варіативність наповнення: шухляди, ніші, надбудови і т. і. Практичне рішення – це кутовий стіл з тумбою. Її роблять вбудованою, мобільною або приставною. Пересувні елементи зручно використовувати в якості додаткової робочої площі. До речі, до неї також висуваються свої вимоги: рекомендована ширина стільниці повинна становити 70-80 см.

 

 • Стіл офісний кутової форми зручний і функціональний. Повноцінне робоче місце можна створити в маленькому кабінеті, а також у просторому приміщенні. Кілька столів легко комбінуються між собою. За необхідністю меблева композиція доповнюється потрібними предметами інтер'єру. Таке розташування

а) зонує простір;
б) економить вільні метри;
б) створює особистісний простір кожному співробітнику.

 

 

Робочі місця відокремлюються перегородками, настільними екранами, стелажами.

 

 • Конфігурація стільниці підвищує ступінь комфортності робочого місця, дозволяє раціонально задіяти всю корисну площу (розмістити комп'ютерну та оргтехніку, теки з документами, інші предмети), надає моделі естетичну привабливість. Форма стільниці кутового столу буває:

 

а) з напівкруглим вирізом у центральній частині;
б) у вигляді прямого кута;
в) хвилеподібною;
г) з опуклим закругленням від одного краю до іншого;
ґ) трапецієподібною;
д) нагадує букву «Р» (у тому випадку, коли один із зовнішніх кутів закруглений);
е) схожа на букви «С» або «П» (стільниця на два робочих місця);

 

 • Варіативність дизайну полегшує вибір столу для будь-якого інтер'єру.

 

 

Ходові рішення:

 

а) діагональна конструкція;
б) діагонально-перпендикулярна.

 

Перший тип характеризується невеликими габаритами з обмеженою кількістю ящиків і ніш. Добре вписується в кут.

 

Другий, навпаки, з великою стільницею, розширеною системою зберігання. Обладнується шухлядами, тумбою, нішами. Може доповнюватися стелажем, пеналом, шафою. Буває симетричної або Г-подібної форми.

 

Підібрати та купити стіл кутовий офісний – це половина справи. Наступний етап – правильно розмістити. У цьому випадку відштовхуйтесь від особливостей конструкції столу, конфігурації приміщення, вільного місця й освітлення.

 

 

Якщо стіл розміщується біля вікна, то для правшів світловий потік повинен падати з лівого боку, для лівшів, відповідно, з правого боку. Робочі місця в слабоосвітлених частинах кабінетів бажано доповнювати настільними лампами та іншим видом підсвічування.

 

Ще один важливий момент: не ставте стіл впритул до віконного отвору, якщо там розміщується батарея. Зробіть невеликий відступ. Це дозволить теплому повітрю циркулювати вільно. Або оберіть стільницю з вентиляційними отворами.

 

Матеріали

 

У більшості випадків для виробництва кутових столів використовують традиційні матеріали:

 

 • ДСП, ЛДСП, МДФ;
 • метал;
 • дерево;
 • пластик;
 • загартоване скло;
 • шкіра/екошкіра.

 

Їх вибирають за привабливий зовнішній вигляд, гарну якість, високі експлуатаційні характеристики: надійність, міцність, зносостійкість, простоту догляду, стійкість до механічного впливу. Робочий стіл постійно на виду, це означає, що його зовнішній вигляд повинен залишатися презентабельним якомога довше.

 

 

 

Вирішили купити стіл кутовий офісний варіант з дерева? Гарний вибір. Природна краса матеріалу зробить ваш стіл прикрасою практично будь-якого стилю: як сучасного, так і стилю лофт або кантрі. Плюс, дерево – екологічно чистий матеріал.

 

Робочий стіл з натурального дерева з бюваром зі шкіри підійде до кабінету керівника. Він підкреслить статус директора компанії, створить відповідну ділову атмосферу.

 

Лаконічна модель з металу сподобається шанувальникам стилю хай-тек, модерн, мінімалізм. Цікавим рішенням буде стіл з металу в комбінації зі склом або пластиком, ЛДСП.

 

 

Столи зі скла здаються крихкими. Але тільки на перший погляд. Загартоване скло досить міцний матеріал. Сміливо доповнюйте такою моделлю інтер'єр кабінету. Обстановка вийде оригінальною.

 

Широкий вибір фактури та колірних рішень зробив популярними столи з ДСП/ЛДСП/МДФ. Дизайн вирішує все, тому кутові столи з цих матеріалів часті гості ділових інтер'єрів у класичному стилі, скандинавському, у тому ж стилі лофт, хай-тек, мінімалізм.

 

 

Де купити кутовий стіл для офісу? У салонах MERX. Тут ви знайдете широкий вибір робочих столів у кабінет керівника, підберете підходящі варіанти для персоналу. Попередньо з продукцією компанії можна знайомитися на сайті: office.merx.ua. Заходьте. Вибирайте.
 

Поділитися:
Newsletter sent successfully!
Підписуйтесь на нашу
розсилку

Тільки новинки та ексклюзивні пропозиції

Контакти

  +38 (044) 492 69 59
м. Київ, вул. Солом'янська, 1, Центр меблів MERX
Form sent successfully!
Ви згодні з умовами обробки персональних даних